Forum

Full Version: Okap do kuchni z meblami w zabudowie
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Przymierzamy się do zaprojektowania kuchni w zabudowie. Mamy problem z okapem, bo standardowe rozwiązania się nam nie podobają. Ma to być raczej styl nowoczesny kuchni.  Najlepiej wizualnie byłoby gdyby był na równi z dnem szafek wiszących.I jaka wydajność okapu do takiej kuchni? Ma to być standardowy okap z podłączeniem do komina.
Wydajność zależy od okapu. Powinno się zainwestować w okap z dobrym ciągiem. A za taki trzeba zapłacić troche więcej. Nie wiem ile mniej wiecej funduszy przeznaczyłeś na okap,ale polecam poczytać sobie o okapach od firmy Nortberg
bardzo dobra jakość wykonania
dobry ciąg
porządne filtry ( które można już kupić w bardzo korzystnej cenie oraz samodzielnie czyścić).

Firma ma również bardzo wiele modeli,tak wiec łatwo można dopasować je do charakteru kuchni. Ten jest ciekawy:
[Image: f-nortberg-elegant-kr-black-90-czarny.jpg]
Super propozycja na okna do domu. W dzisiejszych czasach mamy w czym wybierać, propozycje na wysokim poziomie Wink
Mi bardziej podobają się okapy, które nie są w zabudowie. Takie, które stają się jednocześnie ozdobą w kuchni.
W dobie autorskiego urządzania i indywidualnego wystroju wnętrz, okapy do zabudowy https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/najmn...-3058.html cieszą się wzrastającą popularnością. Najczęściej są one montowane w szafce. Aby zamontować taki okap należy wyciąć od spodu szafki odpowiednią wnękę. Innym popularnym wykorzystaniem zalet okapów do zabudowy jest wkomponowanie ich w indywidualną zabudowę.
A mało to nowoczesnych okapów? Wydaje mi się, że raczej problemu być nie powinno z doborem, chyba że jest się naprawdę bardzo wybredną osobą, a w dzisiejszych czasach raczej to norma.