Forum

Full Version: Jakie rolety macie w mieszkaniu
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Dzień noc?

Rzymskie

A może w kasetach?
Mieszkanie mam nowoczesne,tak wiec rolet rzymskich nie braliśmy nawet pod uwagę. W całym mieszkaniu mamy rolety w kasetach. Wyjątkiem jest tutaj kuchnia, w ktorej zamontowaliśmy rolety dzień noc i które bardo dobrze sie w tym pomieszczenu sprawdzają:
mozna regulować ilość światła
są również dość dekoracyjne

Zastanawaliśmy się nad tym aby zamontować je w całym domu, jednak odpadły z uwagi na ich koszt.
No właśnie jakie rolety będą najlepsze wewnętrzne czy zewnętrzne ? Sama mam dylemat jakie kupić bo i te mi się podobają i te drugie . Mężowi spodobały się od razu rolety zewnętrzne i szukałam takich i znalazłam na ceneo https://www.ceneo.pl/Rolety_zewnetrzne myślcie że te lepiej się sprawdzą ? Bo pierwszy raz będziemy zamawiac i montowac rolety.
Zwykle wiele osob decyduje sie na oba rozwiązania.Zarówno pierwsze jak i drugie rolety mają swoje zalety

Rolety zewnętrzne sprawiają ze dom jest bezpieczniejszy. Jest to o wiele lepsza ochrona przed włamaniem, poza tym mozna praktycznie całkowicie odciąć dopływ światła do domu. Działają dźwiękoszczelnie co jest plusem jeśli okna wychodzą na ruchliwy teren.

Rolety wewnętrzne są dekoracyjne oraz w wielu przypadkach mogą zastąpić firany i zasłony. jak tutaj:
[Image: kol032jpg_3041466.jpg]
Według mnie w dzisiejszych czasach bardzo dobrą propozycją są rolety dzień / noc jak dla mnie jedna z najlepszych opcji na rolety ! Smile
Ja jeszcze żadne ;p . Dopiero kupiłam mieszkanie i będę się urządzać. Jednak chyba wiem, gdzie dokonam zakupu. A mianowicie tutaj kuprolety.pl Zauważyłam jakiś czas temu, że mają tutaj całkiem spory wybór w roletach. Zamówicie tutaj rolety bambusowe, dzień/noc, żaluzje drewniane i wiele innych produktów. Co ważne są dobrze wykonane z dbałością o każdy szczegół.
Rzymskie z tkaniny w ornamenty
Ja szukałem czegoś solidnego, ładnego i łatwego w montażu. Postawiłem na rolety od firmy Roltex i była to bardzo dobra decyzja.
Ja w domu zdecydowałem się na rolety rzymskie od nich - https://www.sobimex.pl/ Firma działa w Sosnowcu. Jeśli jesteście z woj. śląskiego to polecam zgłosić się do nich, bo mają naprawdę dobrej jakości rolety i super doradców. Z pewnością znajdziecie u nich takie rolety, jakich szukacie.
Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są rolety dzień/noc. Mam takie w każdym pomieszczeniu. Sprawdzają się najlepiej w pomieszczeniach nasłonecznionych. Poza tym przekonał mnie ich wygląd- są eleganckie i delikatne Smile minusem zdecydowanie jest ich cena, ale czasem warto zainwestować, żeby osiągnąć wymarzony efekt Smile
Ja mam rolety dzień noc Smile bardzo ładnie się prezentują- subtelnie, ale elegancko Smile rozważałam też kiedyś zakup rzymskich, ale ostatecznie zrezygnowałam Smile
Dzień-noc i zdecydowanie je polecam, moim zdaniem to najpraktyczniejszy model.
Ja odkąd pamiętam, stawiam na rolety dzień noc. Dla mnie są najbardziej funkcjonalne.
Rolety dzień i noc nie wyglądają zbyt dobrze. Wydaje mi się, że żaluzje drewniane to najlepsza opcja.
Mnie strasznie podobają się żaluzje drewniane!
Ja mam klasyczne, zwykłe rolety, ale zastanawiam się nad wymianą na takie dzień-noc.
Zdecydowałem się na klasyczne rolety w kolorze brązowym i jak na razie bardzo dobrze się sprawdzają.
Żaluzje fasadowe, stanowiące alternatywę dla tradycyjnych rolet, w połączeniu z wysokiej jakości oknami energooszczędnymi mogą stać się doskonałą barierą termiczną oraz akustyczną. Ważne jest również, aby wysoka jakość osłon szła w parze z jakością okien. Zakupiłam żaluzje fasadowe w Bielsku.