Forum

Full Version: Łóżko i materac do sypialni - jakie?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jakie łóżko i materac wybrać do sypialni? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Co do łóżka, to ważne, aby było wygodne, to podstawa, ale jak dla mnie równie istotne jest, aby było stylowe. Myślę, że idealne będzie łóżko tapicerowane. W Blackart Poznań mają wyjątkowo eleganckie, stylowe łóżka tego typu, pasują do każdej sypialni.
Myślę, że przy wyborze materaca warto kierować się właściwościami antyalegicznymi. Wiadomo, że w łożku żyje mnóstwo roztoczy, kupując materac antyroztoczowy zmiejszami ryzyko alergi.
O ile łóżko nie ma takiego znaczenia to materac ma i to bardzo duże. W łóżku spędxa się prawie 1/3 swojego życia tak wiec warto jest na pewno zainwestować w porzadny, wygodny produkt. Na którym będziemy się czuli komfortowo. Dobre materace to porzadne sprężynowe, najlepiej z pokrowcem antyalergicznym.

Weźcie pod uwagę,ze na jakość snu wpływa również wybór odpowiedniej pościeli. Powinna być wykonana z naturalnych materiałów. Najlepiej bawełny. http://www.stylowe-dodatki.pl/posciel-satynowa

Nie polecam poliestrowej pościeli.
Jak już przy sypialni i pościeli jesteśmy to trafiłem na ciekawy artykuł https://www.e-ekomax.pl/jak-czesto-zmieniac-posciel na temat tego jak często powinniśmy zmieniać pościel.
Bardzo fajnie opisane tu jest to dlaczego warto często ją zmieniać i jakie niebezpieczeństwa nam grożą jeżeli o tym zapominamy. Gdy rzadko zmienia się pościel można nabawić się nieżytu nosa, łzawienia oczu a także wiele innych dolegliwości wiedzieliście o tym?
Do materaca warto zakupić coś takiego jak https://ochraniacz-na-materac.pl/podklad...0x220.html
Można je prać w pralce, są antyalergiczne, wykonane z bawełny, nie szeleszczą się i nie przesuwają pod prześcieradłem i co dla mnie bardzo istotne produkują je w Polsce. Także do dobrej jakości produkt.
Jeżeli chodzi o materac, to moim zdaniem warto jest spojrzeć na materace robione na wymiar np. https://godre.pl/materace-na-wymiar/mate...-do-spania . Ich dużą zaletą jest to, że można je dopasować do własnych potrzeb. Mi np. zależało najbardziej na dużej wygodzie, więc sprzedawca dostosował materac specjalnie do mojej wagi. Dzięki temu otrzymałem produkt, który jest bardzo wygodny oraz zapewnia mi optymalny komfort podczas wypoczynku.
No, to skoro już wszystko wiesz to jeszcze mogę dodać od siebie, gdzie możesz kupić kołdrę. Chodzi mi o sklep posciel.to , tam znajdziecie  naprawdę porządne artykuły do spania. Co do kołder to mnie przykładowo spodobała się taka:
[Image: Koldra-puch-gesi-140x200-letnia-Classic-Poldaun.jpg]
źródło: https://posciel.to/koldry-puchowe