Forum

Full Version: Meble wypoczynkowe do salonu - jakie?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?
Co do designu, to proponuję jakieś minimalistyczne - są bardzo eleganckie. Najważniejsze jednak, aby meble były komfortowe, dlatego nie radże szukać ich w sieci, tylko w salonach, gdzie można je sprawdzić przed zakupem. W Poznaniu zachęcam do zajrzenia do Blackart Poznań, mają tam komfortowe i stylowe wypoczynki do salonu.
Do salonu najlepsze z ekoskóry, łatwe czyszczenie pod warunkeim że nie mamy kotów, zwierzeta mogą uszkodzic ekoskórę.
(2018-02-08, 12:11:19)xaweryy Wrote: [ -> ]Jakie meble wypoczynkowe wybrać do salonu? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Polecam zwracać uwagę na jakość wykonania. Czasami lepiej jest zapłacić trochę więcej, ale za to kupić sobie porządne, wygodne i dobrej jakościowo meble wypoczynkowe. Które będą w stanie wytrzymać wiele lat i nie odkształcą się....

Jeśli szukacie czegoś oryginalnego, polecam przejrzeć sobie Ragaba meble. Firma ma ciekawe designerskie projekty: https://ragaba.pl/pol_m_Meble_Siedziska-...u-283.html
[Image: pol_il_Siedzisko-KRATA-zielony-butelkowy-1737.jpg]
Szczególnie siedziska.
Popieram. Lepiej jest dołożyć ale wiedzieć co sie kupuje i niech to będą meble, które faktycznie posłużą nam przez długie lata.
Najważniejsze żeby były wygodne Smile poza tym warto zwrócić uwagę czy nie będą zajmować całej przestrzeni. Też uważam, że lepiej sprawdzić w sklepie stacjonarnym czy spełniają nasze oczekiwania Smile
Poducha ze zdjęcia jest świetna. Ale mebli wypoczynkowych raczej nie zastąpi.
Strasznie chciałabym zainwestować w sofę w stylu glamour.
Narożnik to bardzo praktyczny mebel i sprawdza się zarówno w małym jak i dużym salonie. Mała kawalerka wymaga dobrej organizacji swojej przestrzeni. Do aranżacji niedużego metrażu potrzebne są meble funkcjonalne, a takie z pewnością będą narożniki z funkcją spania i pojemnikiem na pościel. W dzień będą spełniać swoje funkcję jako mebel wypoczynkowy, a w nocy staną się wygodnym miejscem do spania https://slf24.pl/sofy/sofy-narozne.html Pojemnik na pościel daje dodatkowy komfort pod względem przechowywania kołdry i poduszek.
Najlepiej kierować się tym, co nam się podoba, odpowiada naszym gustom, jednocześnie co będzie pasować do wnętrza pod względem stylu, a także wymiarów.
Chyba najlepiej sprawdza się narożnik, to bardzo funkcjonalny mebel odpowiedni do salonu.
Na pewno warto postawić na jakiś zestaw, na przykład kanapa wypoczynkowa z fotelem.
zwierzeta mogą uszkodzic ekoskórę.
A co sądzicie o antycznych meblach, na przykład fotelach? Teraz sporo można czytać o modzie na antyki: http://sensis.pl/fotele-antyczne-ile-kos...nwestycja/ i można byłoby się zastanowić nad tym, czy będzie to pasowało do wystroju wnętrza.
Zastanawiam się już nad odpowiednimi meblami wypoczynkowymi na balkon.