Forum

Full Version: Wyposażenie laboratorium
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam Aktualnie przerpowadzamy remont w pracowni szkolnej. Czy ktoś może napisać gdzie w dobrej cenie mozna kupic wyposażenie pracowni laboratoryjnej?
O jakie wyposazenie Ci konkretnie chodzi? Wydaje mi sie,ze jeśli chodzi o meble to najlepiej byłoby się skontaktować z jakimś lokalnym biurem projektowym.Tak aby zaprojektowali te meble na wymiar ( będzie to najwygodniejsze).
Jesli pytasz się konkretnie o szkło laboratoryjne to jest kilka dobrych sklepów laboratoryjnych, w których w dobrej cenie mozna kupić szkło laboratoryjne.
Profesjonalne wyposażenie laboratorium jak szafki czy blaty laboratoryjne oferuje firma http://www.renggli.pl/. W zakresie swoich usług posiada także projektowanie obiektów laboratoryjnych. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej firmy.
Jeśli chodzi o wyposażenie laboratorium, to najlepsze produkty możesz znaleźć na stronie MetroHM, mają tam nawet produkty do pomiaru ph jonów https://www.metrohm.com/pl-pl/przeglad-p...wodnictwa/. Pamiętaj, żeby inwestować tylko w produkty najwyższej i sprawdzonej jakości, żeby uniknąć niepotrzebnych błędów pomiarowych. W sklepie jest tak naprawdę wszystko, żeby wyposażyć całe laboratorium.