Forum

Full Version: Inteligentny dom SmartHome
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Witam,

co myślicie o takich inteligentnych rozwiązaniach tympu SmartHome ? Nie są to drogie rzeczy i zastanawiam się czy nie zainwestować w swoje bezpieczeństwo, systemy są bardzo fajne jak się czyta opis, można bezpiecznie jechać na wakacje i o nic się nie martwić .
Jeśli ułatwia to czemu nie korzystać z tego Wink Trzeba sobie pomagać w życiu nowoczesnymi technologiami
Moim zdaniem zintegrowanie instalacji i urządzeń elektrycznych znacznie poprawia komfort mieszkania. Wiem, że jak będę budował swój dom, od razu wyposażę go w inteligentny system oraz alarm
bardzo przydatne instalacje i nawet chodzi nie tylko o bezpieczeństwo, ale również o komfort i wygodę. Sterowanie zamykania okien za pomocą smartfonu, czy sterowanie temperaturą nie wstając z kanapy lub siedząc w pracy. Mega to jest, że mamy teraz takie rozwiązanie i szkoda z tego nie korzystać.
Ja też uważam, że to dobre rozwiązanie. Warto stosować takie rozwiązania, które zwiększą nasz komfort Smile jeszcze trochę obawiamy się nowoczesnych technologii, ale myślę, że będą z czasem cieszyły się coraz większym zainteresowaniem Smile
Słuchajcie, a czy ktoś z was zdecydował się na zakup monitora jakości powietrza? Czym się sugerowaliście przy jego zakupie? Mnie w oko wpadła ta recenzja https://househub.pl/recenzja/monitor-jak...leargrass/ i zastanawiam się właśnie nad zakupem tego modelu. Jak myślicie, to dobry wybór?