Forum

Full Version: meble drewniane
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Gdzie kupujecie meble drewniane?
Macie jakieś swoje ulubione? W takich sklepach jak urokDrewna?
a to różnie, zależy gdzie jest fajna oferta. Czasem przez internet a czasem w sklepie stacjonarnym.
Zakochałem się w takim klasycznym stylu. Szkoda, że moje biuro w pracy tak nie wygląda.
Generalnie to szukam w różnych sklepach tym bardziej, że bardzo lubię meble drewniane.
Ja kupiłem w najprostszym sklepie meblowym i jestem bardzo zadowolony
Żałuję, że ktoś rozpoczął modę na meble ze sklejki czy oklejonego paździerza.
Ciężko jest dostać dobre jakościowo meble, które są faktycznie drewniane.
Meble drewniane są niestety dosyć drogie, ale stanowczo warte swojej ceny. Smile Nie lubię narzekania starych ludzi, o tym, jak to kiedyś było dobrze, ale z jednym zgodzić się muszę. - Co to za czasy przyszły, że meble kupuje się na kilka sezonów, a nie na całe dorosłe życie. Kiedyś ludzie rozumieli, że meble powinny być solidne Wink
Osobiście uważam że lepiej wydać kilka złotych więcej ale kupić meble , które będą wykonywane na wymiar. Mam przeczucie że wtedy firma bardziej się stara zrobić meble.
Meble drewniane są droższe od innych, ale z pewnością warte są swojej ceny - są nie tylko bardziej trwałe, ale i bardziej eleganckie. W Poznaniu porządnie wykonane meble drewniane widziałam w Kuchnie Blackart Poznań
ale takie drewno musi być naprawdę wysokiej jakości, żeby się szybko nie zniszczyło.
Dobre jakościowo meble zazwyczaj są drogie, zwłaszcza te wykonane z litego drewna, dlatego nie ma co się dziwić, że wszędzie wysokie ceny... My swoje meble do jadali kupiliśmy na 4krzesla.pl, dobraliśmy tapicerkę taką, jaka nam pasowała do aktualnego wystroju kuchni i już. Zdecydowanie warte są swojej ceny, w końcu za coś się płaci. Dodatkowo, jak takie drewno jest dobrze zaimpregnowane, to i po latach użytkowania nic mu nie będzie.
Powiedzcie mi jeszcze, co sądzicie o drewnianych krzesłach kupowanych przez Internet? Warto w nie inwestować? Ujmują mnie swoim oryginalnym wyglądem i coraz częściej mam zamiar dokonać takiego zakupu.
W IKEA są fajne zestawy meblowe, polecam Smile
jak dla mnie to najlepszymi meblami drewnianymi są takie z dębu, najlepiej tego ciemniejszego. To jest to!
Mamy u siebie meble z drewna i nie żałujemy,że się na takie zdecydowaliśmy. Meble takie po pierwsze lepiej wyglądają bo nikt mnie nie przekona,że sklejka prezentuje się tak samo dobrze jak drewno. Po drugie sa o wiele bardziej wytrzymałe. I nawet jeśli coś się stanie i się zarysują to bez problemu będzie mozna je odnowić.
Drewno jest nieporównywalnie lepszym materiałem niż sklejka, niestety nawet dobrej jakości meble ze sklejki nie należą do tanich.
Jeśli rozglądalibyście sie nad meblami z drewna dla dzieci to kilka takich kolekcji w ofercie ma firma Miretto. Na przykład seria mebli Pensione ( zdjęcie poniżej)
meble wysokiej jakości
lite drewno
farby stosowane przez nich nie są toksyczne i spełniają wszystkie atesty
firma równiez bardzo dba o europejskie standardy bezpieczeństwa
Meble mozna obejrzeć w ich salonie w Warszawie, bądź zamówić z internetu. http://www.miretto.pl/
[Image: pensione-kategoria.jpg]
Dzisiaj nie trudno jest znaleźć piękne meble, ponieważ mamy spory wybór dookoła. Zobaczcie sobie na stronę https://nowameblarnia.pl/kredensy jakie tutaj możecie znaleźć nietuzinkowe meble. No i są to meble naprawdę porządne wykonane z drewna, z pełną precyzją i dbałością o każdy szczegół.
Meble drewniane stają sie coraz bardziej popularne. I nie dziwi mnie to, bo cechuja się znaczną wytrzymałością oraz nie oszukujmy się - wygladają o wiele lepiej. Meble takie są droższe od mebli ze sklejki ale mozna je w przyszłości odnowić.

Polecam postawić na meble wykonane z dębu, ewentualnie z jesionu. Sosna jest tansza, ale z czasem ciemnieje i nie wyglada tak dobrze jak w dniu kupna. Jesli zastanawaicie się nad stołem, dobrze jest postawić na firmę Stolvero https://stolvero.com/ . Jest to mniejsza polska manufaktura, która oferuje stoły wykonane z prawdziwego drewna. Osobiście podoba mi się nowoczesne wzornictwo jak tutaj:
[Image: 5895e06d57fe2d2a65a3098868d70f52.jpg]