Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w którym banku kredyt gotówkowy ?
Tak jak w temacie poradzicie w którym banku starać się o kredyt gotówkowy na kwotę 20 tyś ? Może w ostatnim czasie braliście i możecie polecić bank który ma korzystną ofertę. A może znacie dobre porównywarki kredytów.
Odpowiedz
Wpisz w google: ,,porównanie kredytów gotówkowych" i powinno Ci się to porównanie pojawić. Nie powinnaś brać tego tak na serio ponieważ są to oferty przykładowe , a każda sprawa powinna byc rozpatrywana indywidualnie. Poszukaj sobie jakiegoś forum kredytowego, na którym udzielaja się doradcy finansowi oraz zadaj pytanie tam. Mysle,ze na takim forum znajdziesz najbardziej aktualne informacje.
Dużą popularnością cieszą się rówineż ostatnio tak zwane pożyczki społecznościowe.
Odpowiedz
Kilka banków, które mają dobre oferty kredytów gotówkowych:
idea bank
getin bank
bank pocztowy
oraz alior bank ( chociaż w tym banku proponowałbym zorientować się jakie są opłaty dodatkowe poniewaz moga być spore).

Jeśli chodzi o pozyczki prywatne to polecam dwie: visset i credissimo.Porównując z innymi to mają dobre warunki.
Odpowiedz
Ja zamiast kredytu zdecydowałem się na pożyczkę w Optimie. Potrzebowałem pilnie pieniędzy na remont mieszkania, a forma pożyczki wydawała mi się korzystniejsza.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości