Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowoczesne wnętrza
Te nowoczesne wnętrza są bardziej praktyczne.Więc gdybym ja miał wybierać to na pewno postawił bym na nowoczesność. No i zlecił bym to firmie takiej jak ta taniopodklucz.pl by mieć pewność że wnętrza sa dobrze wykonana.
Odpowiedz
No to nie mając działki myślisz już o projekcie? Po kolei Wink
Odpowiedz
Nowoczesne wnętrze można pokusić się zaprojektować, zaaranżować samemu- zapewni nam to w praktyce zdecydowanie największą satysfakcję, aczkolwiek jeżeli nie mamy pomysłu jak się do tego zabrać, wówczas warto zapytać o radę fachowca, dekoratora wnętrz. Osobiście bardzo podoba mi się właśnie nowoczesny styl.
Odpowiedz
A według mnie do najnowocześniejszych wnętrz śmiało można zaliczyć styl skandynawski. Urządziłem w takim stylu swoje mieszkanie i z perspektywy czasu wiem, że to była bardzo dobra decyzja. Styl skandynawski pozwala bowiem niewielkim kosztem uzyskać jasne i przestronne wnętrze, wystarczą białe ściany i drewniane meble. A dla mnie przestrzeń we własnych czterech kątach jest bardzo ważna. Lepsze mieszkanie, w które jest dużo wolnego miejsca niż zagracona klitka.
Odpowiedz
Nowoczesność można rozumieć w różny sposób. Może być to nowoczesny wystrój, ale również nowoczesne systemy ogrzewania, czy też pełna lub częściowa automatyzacja w domu Wink My póki co planujemy w nowoczesny sposób zacząć pozyskiwać energię elektryczną, czyli zainwestować w panele solarne. Mamy nadzieję, że inwestycja nam się zwróci Smile
Odpowiedz
Co do mebli, to w nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzają się takie w minimalistycznym designie - są bardzo eleganckie. Warte uwagi są choćby Meble Blackart Poznań, do nowoczesnych wnętrz będą idealne - wyróżniają się nie tylko designem, ale i wykonaniem.
Odpowiedz
Prawda jest też taka, ze te nowoczesnosc mozna rozumiec na rozne sposoby i kazdy pojmuje ja po swojemu i dobrze - przez to pewnie mnogosc motywow wciaz sie rozwija. W kazdym razie u mnie tez rzadzi minimalizm. Staram sie stawiać na praktyczne rozwiazania i w dobrym tonie. Ostatnio przy remoncie sypialni - inspiracja byly dla mnie kolekcje z salonu agaty - podpatrzyłam na ich stronce. Cudowna, jasna przestrzen - biel skontrastowana w oryginalnym stylu z ciemnymi scianami - to jest to czego oczekuje od wnetrza - swietnej syntezy i smaku
Odpowiedz
Również podobaja mi się wnetrza nowoczesne.Nie przepadam za pomieszczeniami, które wygladają jak muzeum. W pokojach pełnych antyków czułbym się zdecydowanie źle. Minimalistyczny design to to co mi sie najbardziej podoba.

Proponowałbym zastanowić się nad położeniem zamiast paneli czy parkietu płytek naśladujących prawdziwe drewno. Wyglada to moim zdaniem bardzo stylowo: http://www.tubadzin.pl/
[Obrazek: kor-386891-modern_birch1modern_stone_0.jpg]
Odpowiedz
Świetne są te płytki imitujące drewno. Również jest zwolenniczką minimalizmu we wnętrzach. Smile
Odpowiedz
To są super propozycje:

[Obrazek: zielona-sciana.jpg]

[Obrazek: wnetrze-minimalistyczne.jpg]

[Obrazek: sciana-luster.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości