Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłoga z płytek
#1
Chciałabym położyć w naszym domu podłogę z płytek, czym potem to zaimpregnować ?
Reply
#2
Zaimpregnować można min:
Atlas Delfin
Ceresit CT 10
Mapei KERASEAL

itp.
Reply
#3
To zależy od charakteru domu.W starym stylowym trudno sobie wyobrazic podłogi w stylu nowoczesnym.Jestem zwolenniczką dopasowania i aranżacji domu zgodnie z jego architekturą.
Reply
#4
Z tego co wiem to podłogi z płytek nie trzeba impregnować. Można potem ewentualnie czyścić ją środkami, które będą utrudniały ewentualne zabrudzenia albo osadzanie się kurzu. Ale jeśli płytki są odpowiednio położone to będą służyły Ci przez długie lata ( o wiele dłużej niż na przykład podłoga z drewna czy wykladzina).
Reply
#5
(2017-12-04, 11:03:23)bosfos Wrote: Z tego co wiem to podłogi z płytek nie trzeba impregnować. Można potem ewentualnie czyścić ją środkami, które będą utrudniały ewentualne zabrudzenia albo osadzanie się kurzu. Ale jeśli płytki są odpowiednio położone to będą służyły Ci przez długie lata ( o wiele dłużej niż na przykład podłoga z drewna czy wykladzina).

Ciekawie moim zdaniem wyglądają płytki imitujace drewno

Nie trzeba impregnować, ale impregnacja przedłuża żywotność takiej podłogi
Reply
#6
Można. Podnosi to żywotnosć. Jednak zalezy to od podłogi i zastosowanego surowca. Niektóre się impregnuje, w niektórych nie ma takiej potrzeby. Myslę,że warto jest dopytać sie o to w miejscu, w którym kupuje się taką podłoge. Powinni nam powiedzieć tam czy impregnować czy moze odpuścić sobie takie własnie działania.
Reply
#7
Płytki się impregnuje?
Reply
#8
Najwyraźniej tak. Jeżeli szukacie chemii budowlanej, w tym systemy płytkarskie kupiliśmy w sklepie Ceramo Studio https://ceramostudio.pl/chemia/ ze Śląska. Ich oferta jest bardzo szeroka, mają świetnej jakości produkty. Płytek w domu mamy pełno, w kuchni, na korytarzach, całe łazienki, dodatkowo płytki posiadamy również na balkonach. Ceny ich produktów są korzystne, warto się u nich zaopatrzyć, polecam serdecznie.
Reply
#9
Przejrzyj sobie kolekcje gresów Bellezza, https://www.bokaro.pl/oferta/kolekcje-plytek dla mnie rewelacja.
Reply
#10
My używaliśmy Mapei KERASEAL
Reply
#11
Ja używałem KERASEAL do impregnacji.
Reply
#12
Czy ktoś z Was ma doświadczenie w malowaniu takich płytek?
Reply
#13
Czy takie impregnaty można zakupić w takich sklepach jak leroy merlin czy castorama? Bo tylko takie są w moim mieście, i nie wiem czy mogę dziś po to podskoczyć.
Kraina Parkietu to rodzinna firma, która produkuje: podłogi bambusowe, deski bambusowe, parkiety bambusowe, panele bambusowe. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą reklamą. parkietybambusowe.pl
Reply
#14
Są specjalne środki dostępne u producenta, warto w nie zainwestować. Kosztują troszkę drożej, ale warto.


_____________
fotograf ślubny
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)