Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpadające płytki
#1
Odpadaja mi plytki położone w kuchni, mieszkam w bloku z wielkiej płyty - napiszcie proszę co może byc powodem
Reply
#2
Napisz jaki klej był użyty do przyklejenia
Reply
#3
Nie pamiętam chyba Atlas
Reply
#4
Jeżeli mieszka Pan w bloku z wielkiej płyty to najprawdopodobniej ściany zostały wykonane z elementów betonu prefabrykowanego, taka ściana jest podłożem krytycznym, jeżeli został do zagruntowania użyty "zwykły" grunt, spowodował on iż pomiędzy klejem a ścianą powstał tzw. film a co za tym idzie klej nie związał z podłożem w wystarczający sposób. W takiej sytuacji należało by użyć gruntu z piaskiem kwarcowym.
Reply
#5
Niestety ale w takim przypadku wina jest praktycznie zawsze po stronie ekipy remontowej. Ekipa remontowa powinna wziąc pod uwagę, ze płytki kładzie się w bloku tak wiec powinni zastosować tutaj innego rodzaju grunt. O wiele bardziej wytrzymały.

Jeśli masz możliwosc to udaj się na gwarancję. Warto jest spisywać umowy aby zabezpieczyć się od takich włąśnie sytuacji.
https://lublinrolety.pl
Usługi Remontowo-Budowlane Start
ul. Konrada Wallenroda 2c/5
20-607 Lublin
NIP: 9462168253
Regon: 060343621
tel.: 693 466 295
e-mail: info@lublinrolety.pl
Reply
#6
W tym wypadku bardzo ważny jest odpowiedni klej, dopasowany do rodzaju montowanych płytek.
Reply
#7
Być może klej na płytkach położony i zanim płytka przyklejona została, to klej już trochę wyschnął Smile
Reply
#8
To może być kwestia złego montażu oraz użycia słabej jakości kleju.
Reply
#9
Też mi się wydaje, że problemem może być tutaj zbyt słaby klej.
Reply
#10
Też mi się wydaje, że to wina kleju.
Reply
#11
A nie mieszkasz na Śląsku? Może to wina tąpnięć i osiadania budynku?
Reply
#12
Chyba trzeba położyć na nowo

___
psychologia biznesu
Reply
#13
Z takimi problemami mierzy się naprawdę sporo osób.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)