Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obrazy na ścianę
Jak dla mnie obrazy to także świetna opcja, szczególnie takie dość specyficzne w formie fotoobrazów. Bardzo fajne produkty tego rodzaju z dowolnym zdjęciem i wybranej gamie kolorystycznej możemy zamówić, decydując się na ofertę . W tym przypadku bowiem nadruk powstaje w oparciu o najbezpieczniejszą na rynku technologię drukowania HP Latex. Jest ona przyjazna dla naszego zdrowia, a co więcej bezwonna. Dzięki temu taka ozdoba do naszego domu może cieszyć w 100 procentach, zwłaszcza jeżeli do jej wykonania wykorzystamy ważną dla nas fotografię.
Odpowiedz
Jak dla mnie takie fotoobrazy to na pewno świetna opcja, jeżeli chodzi o dekoracje. Nie mniej jednak na pewno warto zaopatrzyć się w odpowiednie elementy metalowe, dzięki którym bez problemu je przymocujemy. Dlatego też warto zapoznać się z ofertą hurtowni Normazet . Znajdziemy tam bowiem szeroki wybór metalowych elementów łącznych w tym chociażby wkręty. Przy czym możemy tutaj skorzystać zarówno z takiej opcji jak wykonanie nietypowych elementów metalowych na indywidualne zamówienie.
Odpowiedz
Moim zdaniem fotoobrazy są nie są przesadnie gustowne. Jeśli chodzi o dekorację ścian to stanowczo preferuję prawdziwe obrazy, rysunki lub grafiki wykonane jedną z tradycyjnych technik druku. Cenię również nowoczesne grafiki cyfrowe, zwłaszcza wesołe zawierające kolorowe elementy mogą stanowić doskonałą propozycję. Smile
Odpowiedz
W mi właśnie podobają się stylowe kuchnie z plakatami albo fototapetami. Co prawda my kupiliśmy plakat niby dla dzieci, ale jakoś idealnie wpasował się w klimat vintage, a barwy wyglądają naprawdę dobrze
Odpowiedz
kuchnia z plakatami? jakoś mi się to nie widzi
Odpowiedz
Obraz na ścianę w salonie to bardzo fajny pomysł - a po bokach obrazu - kinkiety nowoczesne - które doświetliłyby obraz. Taki pomysł doskonale sprawdzi się jeżeli mamy pustą ścianę nad kanapą w salonie. Wtedy kinkiety stanowiłyby dekoracyjne oświetlenie dla obrazu, a także uzupełniające oświetlenie "strefy kanapowej".
Odpowiedz
(2017-05-17, 12:45:52)Jarko napisał(a): Jak dla mnie obrazy to także świetna opcja, szczególnie takie dość specyficzne w formie fotoobrazów. Bardzo fajne produkty tego rodzaju z dowolnym zdjęciem i wybranej gamie kolorystycznej możemy zamówić, decydując się na ofertę  . W tym przypadku bowiem nadruk powstaje w oparciu o najbezpieczniejszą na rynku technologię drukowania HP Latex. Jest ona przyjazna dla naszego zdrowia, a co więcej bezwonna. Dzięki temu taka ozdoba do naszego domu może cieszyć w 100 procentach, zwłaszcza jeżeli do jej wykonania wykorzystamy ważną dla nas fotografię.

Jaram się portretami pop artu, jeżeli masz mieszkaniu aranżowane w nowoczesnym stylu to wpisze się na maxa. Kolorowe, niestandardowe na pewno to będą obrazy, które w stanie zaciekawić każdego gościa.
Odpowiedz
Chodzi o fototapety? Jak dla mnie pomysł nietrafiony, ale to tylko ze względu na to, że często zmieniam upodobania co do wystroju samego nętrza. W rzypadku fototapety zmiana to już większa sprawa.
Odpowiedz
Czy ja wiem.... Na pewno o wiele łatwiej jest zmienić fototapetę niż przemalowywać całe pomieszczenie. Szczególnie,że chodzi o jedną ścianę. Zauwazyłem,że w Polsce wiele osób rezygnuje z obrazów na ścianach. Większość dekoracji skupia się w obrębie dolnej połowy pokoju co jest błędem bo przez to gonie symetria pomieszczenia.
Polecam dodatki w stylu naklejek ściennych:
[Obrazek: wall-sticker-lezki-2.jpg_alpha-127_cr-wp-hp_269x322.jpg]
ewentualnie takie makatki
[Obrazek: makatkasznurki_1509896707.jpg_alpha-127_...69x322.jpg]
Odpowiedz
(2018-01-15, 07:18:37)bosfos napisał(a): Czy ja wiem.... Na pewno o wiele łatwiej jest zmienić fototapetę niż przemalowywać całe pomieszczenie. Szczególnie,że chodzi o jedną ścianę.
U nas jest właśnie taka tapeta tylko na głównej ścianie, pozostałe do 1/3 mamy ozdobne panele drewniane, więc tego fragmentu malowanego do odświeżania co jakiś czas nie ma aż tak strasznie dużo. Grunt to tak podzielić sobie każdą z realizacji, aby potem bez większych nakładów czasowych móc ją zmienić.
Odpowiedz
Ja nie jestem fanem obrazów, ani dekoracji ściennych. Osobiście najbardziej mi się podobają jasne, gładkie ściany. A fototapety wydaje mi się, że już wyszły z mody.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości