Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble ogrodowe
Jakie macie meble ogrodowe?  
Długo się zastanawialiście nad ich wyborem i co było powodem, że kupiliście takie, a nie inne meble?
Odpowiedz
Ja stawiam na meble drewniane bo uważam, że są nie tylko piękne ale i wytrzymałe na zmienne warunki pogodowe. Ostatnio nawet oglądałam ofertę domków na działki na drewnolandia.pl bo kupiliśmy niedawno taką małą działeczkę i byłaby to dla nas świetna opcja na niewielkie spotkania przy grillu
Odpowiedz
Do ogrodu tylko meble rattanowe :-)
Odpowiedz
znawca napisał(a):Do ogrodu tylko meble rattanowe :-)
Kwestia gustu :-)
Odpowiedz
A jakie ławki będą pasować do dużego ogrodu? W ogrodzie są dwie alejki i tak myślałam, że może pasowałyby takie ławki w parkowym stylu.
Odpowiedz
Do dużego ogrodu powinny się nadać takie ławki parkowe - wykonane są z drewna o sporej gęstości i wytrzymałości, są więc bardzo trwałe. Ławki te są dostępne aż w 24-ch wariantach kolorystycznych, także można je dopasować do każdego ogrodu.
Odpowiedz
W ogrodzie świetnie sprawdzają się meble z technorattanu i z palet, najpewniejsze są jednak meble drewniane. Co do mebli drewnianych, to warto wybrać takie z drewna o sporej gęstości i wytrzymałości, oraz odpowiednio zabezpieczyć je przed warunkami zewnętrznymi, czyli zaimpregnować, a następnie polakierować lub pomalować farbą
Odpowiedz
Kathy, jasne że tak. W ogóle też doczytałam, że gazowe grille nie mają tego klimatu, brakuje przy nich żywego ognia i dymu. Potrawy też inaczej smakują, bardziej domowo. Grille węglowe mają to do tego, że potrafią trochę mięsko przypiec co jeszcze podbija bardziej jego smak
Odpowiedz
Co sądzicie o przezroczystych krzesłach jako meblach ogrodowych? wiem, że obecnie są wykonywane z najwyższej jakości materiałów i znajdują swoje zastosowanie także w ogrodach, ale nie jestem do końca przekonana co do ich prezentacji wizualnej. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
Odpowiedz
meble do ogrodu zrobiłem sam - ławkę, stolik na parasol i dwa krzesła
Odpowiedz
Jednymi z najlepszych mebli ogrodowych są te, które wykonane są z rattanu.
http://obejmy-mocowania.pl/ - najlepsze uchwyty, obejmy i zaciski.
Odpowiedz
Samemu też można zrobić bardzo ładne meble ogrodowe. Wystarczy poświęcić trochę czasu i wykorzystać odpowiednie rzeczy. Fajne inspiracje widziałam w tym artykule http://www.m-ekspert.pl/meble-ogrodowe-jak-zrobic/. Może coś Cię zainspiruje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości