Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble na raty
#1
Czy ktoś się orientuje jakie są wymagane dokumenty, na pewno dowód, zaświadczenie o zarobkach też??

Pilnie proszę o pomoc
Reply
#2
Wydaje mi sie, że dużo tutaj zależy od firmy w jakiej decydujesz się na kupno mebli na raty. Każda firma ma swoje własne wymagania i kazda firma ma wlasne warunki udzielania rat. Jesli zakup jest spory to może być potrzebny
dowód osobisty
oraz zaświadczenie o zarobkach

Najlepiej dopytaj się w sklepie, w którym jest możliwośc kupna mebli na raty.Sam ostatnio zamawiałem meble na raty w sklepie Arkadius. Maja dobre ceny, same meble również spełniły nasze oczekiwania. http://meblearkadius.pl/meble-na-raty/
Reply
#3
Niby tak, każdy sklep ma inne zasady. My przy zakupie swoich nic nie dawaliśmy oprócz dowodu.
Reply
#4
Zależy jakie firma sprzedająca Tobie meble ma wymagania.
Reply
#5
Przy okazji, czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć dobrego dostawcę hurtowego zakupu sklejki brzozowej i mieszanej? Do naszych projektów poszukujemy niezawodnego partnera oferującego wysokiej jakości produkty.
Reply
#6
Oczywiście, że pomogę! Jeśli potrzebujesz hurtowej sprzedaży sklejki brzozowej i mieszanej, to jest kilku dobrych dostawców, których mogę polecić, a nawet jednego, przejdź na strona internetowa. Oferują produkty doskonałej jakości i chętnie negocjują warunki, aby Twoja praca była wygodna. Wystarczy, że napiszesz, jakie tomy Cię interesują, a udostępnię Ci kontakty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)