Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Którą pompę ciepła wybrać ?
#1
Jak w temacie proszę o sugestię jaka pompę ciepła polecacie
Reply
#2
Ale pompę do czego Big Grin
Reply
#3
:-)
Reply
#4
Pompę do podgrzewania ciepłej wody urzytkowej
Reply
#5
Zobacz sobie ofertę firmy Dimplex. Mają oni różne typu pompy ciepła (gruntowe, powietrzne, wodne) i na pewno wybierzesz coś co ci spasuje. A jak jesteś zupełnym laikiem, to po prostu poproś ich o pomoc w doborze odpowiedniej pompy. Bo jednak wybór odpowiedniego rodzaju, jest najważniejszy, żebyś potem był z całej inwestycji zadowolony i by prawidłowo on funkcjonowała.
Reply
#6
Godna polecenie jest też firma OEM Solary. Wcześniej zajmowali sie tylko dużymi zleceniami (dla firm, samorządów itp.), ale teraz mają także ofertę dla domów jednorodzinnych. Warto sobie zajrzeć na ich stronę i popatrzeć co oferują, bo oprócz pomp ciepła instalują także rekuperatory i kolektory słoneczne. A fajnym rozwiązaniem jest połączenie tych systemów - wtedy dom jest ekologiczny i ekonomiczny.
Reply
#7
Dużo dobrego naczytałam się o firmie BUDERUS. Ma przykład na stronie http://in-serwis.pl/ czytamy o tym, że dzięki szkoleniom Buderus z zakresu diagnostyki pomp ciepła i innych urządzeń grzewczych, firma cieszy się bardzo dobrą jakością wykonywanych usług.
Reply
#8
Faktycznie także mam podobny problem i w sumie na ten moment sam za bardzo nie wiem czy właśnie pompa ciepła Kaisai to będzie inwestycja na lata. Jakoś za mało jest jeszcze opinii użytkowników którzy je posiadają, a przecież takiego rodzaju urządzenia niestety nie są tanie.
Reply
#9
Sam wybór pompy ciepła do najłatwiejszych nie należy, ale też trzeba pamiętać o odpowiednim jej przygotowaniu. Czy jest Wam może znana oferta firmy odwierty.net ? Widzę ze strony internetowej, że wykonują odwierty zarówno pod pompy ciepła, jak i pod studnie głębinowe, jeśli o takich też myślicie. Warto przejrzeć stronę internetową w poszukiwaniu wszystkich informacji.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)