Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka wentylacja w domu?
Jaką wentylację macie u siebie w domach? rzucają się na tą mechaniczną, bo się muszek boją, to w ogóle jest zdrowe? takie sztuczne powietrze? czy nie lepsza dobrze zrobiona grawitacyjna?
Odpowiedz
Mam u siebie mechaniczną i muchy nie miały nic do tego, u nas zazwyczaj nie ma much dlatego okna mogłam spokojnie zawsze otwierać. Biorąc pod uwagę ile zanieczyszczeń mamy w powietrzu atmosferycznym, powietrze z wentylacji mechanicznej nie jest sztuczne tylko przefiltrowane - na pewno zdrowsze niż to na dworze. To nie działa jak klimatyzacja. Moim zdaniem mechaniczna jest lepsza.
Odpowiedz
Wentylacja mechaniczna to zdecydowanie droższe rozwiązanie. Typ jaki będzie najlepszy do danego domu najlepiej skonsultować z fachowcem. Wtedy otrzymamy najlepszą odpowiedź, bo na forum trudno dokonać analizy i powiedzieć która wentylacja będzie najlepsza w danym przypadku.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak napisał
ZAWEX_wentylatory napisał(a):najlepiej skonsultować z fachowcem
, nikt na forum na dystans bez zapoznania się ze specyfikacja budynku nie zbuduje ci systemu
Odpowiedz
Polecamy zwrócić się z zapytaniem do producentów systemów wentylacyjnych
Odpowiedz
wentylacja w domu to jedna z ważniejszych elementów bezpieczeństwa, ciągle sie słyszy że ktoś sie zaczadził lub podtruł spalinami. Dlatego musimy sprawdzać swoja wentylacje pod względem szczelności lub drożności.
Odpowiedz
Nie ma to jak klimatyzacja na okres letni najbardziej potrzebna ale też na zimowy żeby sobie ustawić odpowiednia temperaturę. Ja u siebie mam klimatyzator LG i bardzo dobrze działa, najlepiej uderz do firmy co zakłada ten sprzęt i ci dobiorą klimatyzator i ogarną wszystko.
Odpowiedz
Lepiej poradź się jakiejś firmy, która się tym zajmuje, przyjadą i powiedzą co i jak Wink
Odpowiedz
U mnie problem nastąpił ostatnio z klimatyzacją. Nie wiem co jest zgrane, ale nie działa tak jak powinna. Dlatego mam do was pytanie czy korzystaliście może z serwisu https://blisco.pl ? Słyszałam, że jest to znakomita wyszukiwarka za pomocą, której można w danym rejonie Polski znaleźć odpowiedniego fachowca. Czy może ktoś z was potwierdzić tą informacje?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości