Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka drukarnia do druku plakatów
#1
Potrzebuję tutaj namiarów na dobrą drukarnie, w której wydrukuję plakaty dla mojej firmy Smile
Reply
#2
Ale jakiej wielkości plakaty Cię interesują? Bo w sumie nie wiadomo czy polecać Ci tutaj drukarnię wielkoformatową. czy jednak wystarczy polecić tradycyjną drukarnię....

Polecam drukarnię Openprint Solidna drukarnia z jakiej wiele razy korzystałem. W linku znajdziesz kontakt. Możesz wybrac się do nich stacjonarnie. Posiadaja swoj zakład w Poznaniu Czynne z tego co wiem codziennie Ewentualnie jesli będzie Ci wygodniej to po prostu złożyć zamówienie przez internet. Projekt do wydruku mozesz im wysłać w mailu.
www.openprint.pl
Reply
#3
Co by nie mówić to ja jestem od zawsze zdania, że drukarnia cyfrowa Wrocław jest bardzo dobrym rozwiązaniem i jeśli faktycznie zależy nam na wysokiej jakości wydruków to warto jest z jej usług korzystać. Ja moje materiały do nich oddaję do druku już od bardzo wielu lat i jestem zdania, że jak najbardziej takie rozwiązanie jest niezwykle ważne.
Reply
#4
Skoro chcesz wydrukować plakat, to poszukaj drukarni internetowej. Ciekawą ofertę ma Copyshop. Mogą wydrukować m.in. plakaty wielkoformatowe, fototapety, naklejki w różnych kształtach, oklejają też auta czy witryny. Korzystają z nowoczesnych drukarek, dlatego druk jest precyzyjny. Działają bardzo szybko. Więcej szczegółów jest na ich stronie https://www.copyshop.krakow.pl/ .
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)