Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka brama garażowa jest najlepsza?
Jaka brama garażowa jest najlepsza? Jest ich naprawdę sporo na rynku, a ja się na tym kompletnie nie znam. Ma być tania i solidna. Poza tym mam mało miejsca przy wjeździe więc chyba raczej by musiała być segmentowa. Poza tym to czy ktoś się orientuje czym się kierować przy wyborze takiej bramy, żeby później nie żałować?
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepsze bramy ma Roletex. My je już przetestowaliśmy, bo mieliśmy od nich 2. Bezawaryjne i solidne. Poza tym mają różne kolory bram segmentowych. Zajrzyj na ich stronę.
Odpowiedz
Dzięki za radę. Faktycznie mają wielki wybór. A jak jest terminem montażu i w ogóle? Zależy mi na czasie.
Odpowiedz
Terminy montażu to chyba zależą od miasta i nie są stałe dla całego kraju Smile
Odpowiedz
Co nagle to po diable. Lepiej poświęcić trochę czasu i znaleźć profesjonalne ogrodzenie, a nie na łapu capu. My z mężem właśnie taki błąd popełniliśmy i kupiliśmy tak naprawdę pierwsze lepsze z brzegu ogrodzenie co potem się obróciło przeciwko nam. Mianowicie zamek w furtce wykonany był z fatalnego materiału, przez zimę zardzewiał i pojawił się problem z jej otwarciem. Ponieważ na nowe ogrodzenie nas nie stać to zdecydowaliśmy się na zakup [zamka bramowego od Domatora. Teraz jest wszystko ok ale jest to nauczka na przyszłość, że warto trochę przyhamować.
Odpowiedz
Moim zdaniem, ważne jest z jakiego materiału została wykonana. Ja jestem zdecydowanie za stalą nierdzewną, posłuży na lata, bo chyba o to chodzi. materiały ze stali nierdzewnej są trwałe i solidne. Może nie należą do najtańszych, ale czasem warto trochę więcej zainwestować.
Odpowiedz
Kompletne bzdury piszesz, po pierwsze to awaria zamka w furtce ma wpływ na jakość i profesjonalne wykonanie całego ogrodzenia?
Po drugie podajesz link do zamka hakowego który kompletnie nie nadaje się do zastosowania w furtce i ciekawy jestem jak teraz się wam ta furtka otwiera z tym zamkiem.
Odpowiedz
Faktycznie bram garażowych jest sporo. Warto porozglądać się po sklepach. Zarówno tych stacjonarnych jak w sieci. Moi rodzice zakupił ostatnio Wszystko bardzo solidnie i tanio wykonane. Jak na razie są bardzo zadowoleni.
Odpowiedz
(2016-10-25, 09:01:36)Jakub99 napisał(a): Faktycznie bram garażowych jest sporo. Warto porozglądać się po sklepach. Zarówno tych stacjonarnych jak w sieci. Moi rodzice zakupił ostatnio Wszystko bardzo solidnie i tanio wykonane. Jak na razie są bardzo zadowoleni.

Ja mam segmentową. Z napędem od BFT. Zrezygnowałem z napędu oferowanego przez producenta na rzecz wybranego przez siebie samego modelu Tiziano. Cały mechanizm działa sprawnie i bezbłędnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości