Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farby Dulux
#1
Co myślicie o farbach marki Dulux ?
Reply
#2
Malowałem farbami Dulux podczas remontu u siebie - bardzo dobry wybór
Reply
#3
Potwierdzam dobra farba, cenowo też nie najgorzej
Reply
#4
Cenowo jak na tą półkę - ok
Reply
#5
Dobra farba, używam. Cena jest odpowiednia patrząc na jej jakość.
Reply
#6
wydawało mi się że to dobra farba ale u mnie się nie sprawdziła. Słabo pokryła stary kolor, musiałam dokupić jeszcze jedno wiaderko.
Reply
#7
U mnie dobrze pokrywała.
Reply
#8
Kathy Wrote:wydawało mi się że to dobra farba ale u mnie się nie sprawdziła. Słabo pokryła stary kolor, musiałam dokupić jeszcze jedno wiaderko.

Przemalowalas wcześniej ścianę farba gwarantująca ?
Reply
#9
Farby marki Dulux są moim zdaniem najlepsze i zawsze najlepiej mi się nimi malowało. Farby są bardzo wydajne, nie pozostawiają smug, łatwo się je rozprowadza. Nie mam doświadczenia w malowaniu pędzlem, bo zawsze malowałam wałkiem, ale myślę, że i pędzlem bardzo łatwo nakłada się te farby na ściany. Dulux też ma świetne artykuły dotyczące wnętrz, a w szczególności kolorów farb, które bardzo często czytam i które bardzo mi pomagają w wyborze odpowiedniej farby lub w aranżacji wnętrza.
Reply
#10
Jeśli chodzi o farby marki dulux to kil;ka razy zdarzało mi ja kupić. I nie powiem, że to zła marka, bo każdy wie, że jest wręcz na odwrót. Bardzo mi się w niej podoba to, że można wejść na dulux.pl i zamówić próbnik farb. Nie raz się zdarzało tak, że dana farba nie pasował mi do ścian, albo już mi się nie podoba kiedy ją położyłam na ścianę. Czasem się zdarza, że te próbniki w sklepach są wyblakłe, albo tak po dotykane, że kolor jest brudny, a w rzeczywistości taki nie jest. A jeśli chodzi o kolory przez internet, to na każdym monitorze wyglądają trochę inaczej. Więc taki próbnik to genialna sprawa. A do tego nie jest drogi. Kosztuje dosłownie parę złotych. Do tego podoba mi się u nich to, że potrafią wytypować kolor, który był najbardziej popularny w danym roku. Czy nawet to, że piszą niewielkie poradniki o tym w jaki sposób malować co w danym sezonie będzie modne. podają kilka inspiracji. Niestety nie wszystkie marki farb tak robią. W sumie to jest taka pierwsza u której to zauważyłam.
Reply
#11
Te testery rzeczywiście są bardzo wygodne, nie każdy monitor jest w stanie odzwierciedlić faktyczny kolor farby. A nie wiem czy widzieliście ale jest też duluxowa aplikacja na telefon Visualizer w której można wirtualnie pomalować ściany w pokoju i zobaczyć jak będzie się prezentować dane połączenie kolorów z naszymi meblami. Fajna opcja bo zawsze daje jakiś podgląd i nie trzeba sobie tego wyobrażać Wink
Reply
#12
To chyba jedna z lepszych firm tego typu na polskim rynku, ale zapytam się jeszcze ekipy http://www.majsterdamian.pl/, która będzie u mnie malować jaką firmę proponują Smile
Reply
#13
Jestem bardzo zadowolony z tej farby.
Reply
#14
Moim zdaniem to najlepsza farba na rynku - świetnie kryje.
Reply
#15
Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych farb.
Reply
#16
Myślę, że to dobra marka, która jest na rynku od wielu lat.
Reply
#17
Zawsze kiedy przeprowadzam remont korzystam z tych farb.
Reply
#18
Jaką farbą najlepiej pomalować pokój na biało? Co sądzicie o Śnieżce?
Reply
#19
Ja również zazwyczaj malowałam farbami od Śnieżki.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)