Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okna drewniane do domu - jakie wybrać?
#1
Cześć!
Szukam stylowych i jednocześnie ciepłych okien drewnianych do domu.  Chciałbym zapytać Was na jakich producentów i modele warto zwrócić uwagę oraz jaką firmę postawić jeśli chodzi o ich montaż pod Warszawą. Pozdrawiam i z góry dziękuję za Wasze wskazówki Smile
Reply
#2
A czy nie lepsze będą okna z innego tworzywa? Bardziej wytrzymałego?
Reply
#3
Okna wybierz takie, jakie będę spełniać Twoje oczekiwania. Przyznam, że drewniane mają naprawdę fajny urok. Aby mieć pewność, że będą trwałe, najlepiej wybrać te z ofety marki Drutex. Warto przy okazji zdecydować się też na ich rolety, na pewno się na nich nie rozczarujesz.
Reply
#4
W mojej opinii na pewno warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, parametry techniczne i żeby sama rama pasowała także do całej aranżacji. Dlatego jeżeli będziecie chcieli sprawdzić różne opcje i sobie porównać to warto w takim razie skontaktować się z Anex Okna którzy mają w tym doświadczenie działają w Warszawie i też Raszynie. Na pewno lepiej wybór skonsultować i dobrać najlepszą opcję pod swój budżet.
Reply
#5
Dokładnie warto się skontaktować z firmą Anex Okna która jest na rynku od lat i posiada bardzo dobrze rozbudowaną ofertę w zakresie stolarki okiennej, ale również drzwi. Pomogli w wyborze i przygotowali wycenę, ale dodatkowo również zajmują się montażem więc od razu można w jednym miejscu temat ogarnąć.
Reply
#6
Dzięki za pierwsze wskazówki, na pewno chętnie sobie zerknę co tam mają i może się wybiorę w wolny dzień.
Reply
#7
Na pewno będzie to racjonalny kierunek odnośnie poszukiwań dobrej firmy do pomocy, jednocześnie mają naprawdę duży wybór stolarki okiennej oraz drzwi spełniających wszystkie aprobaty techniczne. Mają dobre zestawienie jeśli chodzi o ceny i zdecydowanie nie brakuje wsparcia w razie dodatkowych pytań i wątpliwości, bo tych na pewno tutaj nie będzie brakowało. Każdy chce wybrać jak najlepiej w dobrej cenie, pozdrawiam!
Reply
#8
Okna to teraz możesz mieć dosłownie jakie sobie zamarzysz, bo rynek w tym temacie bardzo mocno się rozwinął. Z drugiej strony warto też jest pomyśleć o oprawie oknie, a mam na myśli tutaj rolety, żaluzje itp. Sam zresztą kilka razy już przeglądałem ofertę https://sobimex.pl/ i mam już kilka produktów wybranych i za niedługo będę składał zamówienie.
Reply
#9
Myślę, że możecie sie skontaktować właśnie z Anex Okna z Warszawy którzy mają wieloletnie doświadczenie. Przede wszystkim dostępne w dobrym zakresem cenowym i oczywiście konkretną pomocą ze strony obsługi. Mają już wiele realizacji na koncie i jednocześnie dobre opinie, także warto poznać ofertę i też podjąć jak najlepsza decyzję w tym zakresie.
Reply
#10
Tak jak radziliście skontaktowaliśmy się z firmą Anex Okna, bardzo profesjonalne podejście i zaangażowanie w temacie. Na pewno podzielę się spostrzeżeniami jak będzie po całej realizacji i też uda nam się utrzymać wcześniejszą wycenę. Pozdrawiam!
Reply
#11
Tutaj mogę poprzeć wypowiedź poprzedników na temat Anex Okna współpracuje ze sprawdzonymi producentami okien, którzy zapewniają dobre warunki gwarancyjne i posiadają wymagane aprobaty. Wszystko można ustalić, do tego mają konkurencyjne zestawienia cenowe. Na pewno wszystko pójdzie pomyślnie i jednocześnie mają dość dobre warunki w zakresie terminów.
Reply
#12
Wydaję mi się, że okna drewniane wyglądają bardziej elegancko, niż np. okna PVC. A wy co o tym myślicie? Czy jest duża różnica w cenie pomiędzy takimi oknami? Przyznam się, że okna drewniane o wiele bardziej mi przypadają do gustu. A wam?
Reply
#13
U mnie w domu są wstawione dobrej jakości okna drewniane, nie ma powodów aby ich wymieniać. Jednak w niektórych miejscach widać odbarwienia, drewno nie wygląda już tak dobrze jak wcześniej. Wiecie może jakie farby do malowania okna i drzwi sprawdzą się do takiej renowacji? Zależy mi aby okna od początku wyglądały jak nowe i to na jak dłużej będzie to możliwe.
Reply
#14
Pamiętajcie, że przy wyborze okien czy drzwi, oprócz odpowiedniego produktu, bardzo ważne jest profesjonalne wykonanie pomiarów i uzgodnień na budowie, profesjonalny montaż przeprowadzony przez wykwalifikowanych monterów, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dlatego warto dobrze zastanowić się przed podjęciem decyzji jakiego dostawcę wybierzecie. Ja mogę polecić firmę, gdzie znajdziecie dobry produkt i rzetelną obsługę. Zajrzyjcie koniecznie na ich stronę: https://parkan.com.pl/
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)