Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny nieruchomości - Warszawa
Jak w temacie - mam dwie opcje. Pierwsza to zakup mieszkania gdzieś w centrum, a druga to zakup domu pod Warszawą. Cenowo wyjdzie to bardzo podobnie - w związku z tym pojawia się pytanie co wybrać?
Odpowiedz
Dużo zależy od pracy jaką wykonujesz. Jeżeli musisz codziennie dojeżdżać do centrum, to trochę się nie dziwię, że rozważasz zakup mieszkania w centralnych dzielnicach. Jeżeli tak nie jest, to oczywiście obrzeżne dzielnice będą lepszym rozwiązaniem, szczególnie że tak jak mówisz mieszkanie w centrum często = dom na przedmieściach.
Odpowiedz
Ja tam za bardzo w cenach warszawskich sie nie orientuję jednak wiem ile kosztują mieszkania śródmieście wrocław. Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwoma miastami na pewno wybrał bym Wrocław. Chociaż by dlatego, że wiem że deweloper który buduje te mieszkania to solidna firma, której nie można nic zarzucić. Dodatkowo ich poprzednie realizacje sa na prawdę super i tylko czekać aż skończą nowe osiedle na Polaka 14.
Odpowiedz
Mając taki wybór bez oglądania się na budżet jakim dysponujesz, zdecydowanie warto postawić na własny dom pod miastem, który zapewni Ci większą swobodę, wolność i niezależność. Dojazdy do centrum są nieco uciążliwe, ale jednak większa przewaga plusów jest po stronie własnego domu.
Odpowiedz
W centrum są drogie nieruchomości, a za miastem jest utrudniona komunikacja. Może pomyśl o Wilanowie? Przyjemna dzielnica, niedaleko centrum, ale i tak najważniejsze punkty znajdują się w okolicy. Radzę skontaktować się z Eugeniuszem Jaworskim, to pośrednik nieruchomości, bardzo rzetelny i sympatyczny. On doradzi co w Twojej sytuacji będzie najlepszym rozwiązaniem i pomoże znaleźć odpowiednie mieszkanie
Odpowiedz
Jeśli chodzi o mieszkanie w stolicy, to ze swojej strony mogę Ci polecić Mokotow. Dzielnica cały czas się rozbudowuje, wciąż powstają nowe osiedla. Ta część Warszawy jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, więc nie ma problemu z dojazdem do pracy czy dowozem dzieci do szkoły. Osobiście mogę Ci polecić osiedle "Living Point Mokotów", gdzie zamieszkałam kilka miesięcy temu. BLisko jest z jednej strony do Galerii Mokotów, a z drugiej do Pól Mokotowskich.
Odpowiedz
Wszystko zależy od lokalizacji i stanu mieszkania. Na pewno warto rozglądać się za tymi od dewelopera, nowymi mieszkaniami
Odpowiedz
Tutaj muszę się zgodzić bo nadal zakup nowego mieszkania ma o wiele więcej plusów niż kupno mieszkania z rynku wtórnego

nowa technologia tak więc koszta utrzymania mniejsze
takie mieszkania w przyszłości o wiele mniej stracą na wartości
łatwiej jest je wyremontować ( wszystko remontuje się od zera i nie trzeba ściągać starych paneli czy boazerii po poprzednich właścicielach....)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości