Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowa domu
Szczerze mówiąc nie mam o tym zielonego pojęcia dlatego pomyślałem że lepiej całą budowę domu pozostawić jakiejś profesjonalnej firmie. Na szczeście firma FACHMAN działająca w Mielcu, Dębicy i Rzeszowie zna się na tym bardzo dobrze i mam nadzieje bedzie w stanie mi pomóc. A wy budowaliście dom sami czy z pomocą firmy budowlanej ?
Odpowiedz
Dom to jeszcze można jakoś spróbować samodzielnie postawić- wymurować ale niektórych rzeczy samodzielnie nie da się zrobić. Ja jakoś fundamenty postawiłem, ściany też ale z elektryki się boję więc postanowiłem wezwać firmę. I chyba dobrze zrobiłem. Mam teraz dobrze zrobioną instalację, o którą się nie boję. Bynajmniej jeszcze nic mi się nie spaliło, jak podłączam do gniazdkaWink U mnie pracowali GDUR, widać że wiedzą co maja robić, trochę się co prawda się spóźniali ale szybko im szła praca i solidnie zrobili.
Odpowiedz
Otóż to wybudowanie domu to niezłe wyzwanie. Dlatego ja zdecydowałam sie kupić nowy dom poza miastem. Przejrzałam ofert na stronie z nowymi domami koninko.com.pl wybrałam 2 domy które mnie zainteresowały i jadę obejrzeć. najważniejsze cieszy mnie to że w końcu zamieszkam z dala od miasta w pięknej okolicy Koninka.
Odpowiedz
Jak już sobie rozmawiamy o budowie domu, to wiecie, że domy pasywne buduje się z drewna? Nie miałam pojęcia , że podobne do niemieckiego budownictwa domy powstają u nas i to właśnie z tego materiału, co sądzicie tak w ogóle o energooszczędnych budynkach? Bylibyście skłonni zapłacić więcej, by go wybudować?
Odpowiedz
Budowa domu może okazać się nie taka trudna, o ile się do tego dobrze przygotujesz i będziesz mniej więcej się znał, wtedy z pewnością żadna firma Cię nie naciągnie na koszta
Odpowiedz
A myśleliście może o budowie domu z bali? Wydaje mi się, że to całkiem dobre rozwiązanie. Znajomy ma właśnie taki dom i jest bardzo z niego zadowolony. Bardzo poleca firmę Wikpol z Krakowa. Jego dom stoi już parę ładnych lat a wygląda jak nowy. Musiał być wykonany z wysokiej jakości materiałów.
Odpowiedz
Trzeba firmom budowlanym ufać i sprawdzać i tak cały czas jednak mi jak ocieplali mi poddasze to sprawdziłem tylko raz bo po dwóch dniach chłopaki z hermetiksystem.pl skończyli mi ocieplać całe poddasze i fuszerki nie zrobili więc godni polecenia.
Odpowiedz
Mnie się podobają nowoczesne, oryginalne projekty jak na przykład home koncept 57 z elewacją z białego i szarego tynku i okładzinami z naturalnego kamienia. Wewnątrz też wydaje się całkiem w porządku, podział na strefę otwartą i część prywatną bardzo mi odpowiada. Na poddaszu można urządzić pokój telewizyjny albo domowe biuro w zależności od potrzeb.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości