Aktualne promocje

Aktualne promocje pozwolą na wprowadzenie oszczędności, które są niezbędne, gdy decydujesz się na tak kosztowną inwestycję, jaką jest założenie nowego systemu grzewczego w domu, czy też wprowadzenie do budynku klimatyzacji. Każdy, nawet najmniejszy rabat w takiej sytuacji jest ratunkiem dla budżetu, dlatego warto szukać ofert promocyjnych oferowanych przez producentów. 5 czy 10% dodatkowego rabatu przy dużej inwestycji to całkiem sporo. Przeglądając aktualne promocje można będzie wybierać rozwiązania, dzięki którym inwestycja w nowoczesne systemy nie będzie wiązała się z aż tak wysokimi kosztami.

Ładowanie Wydarzenia

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Luty 2019

Bramka Vasco WiFi za 0 zł

Luty 27 - Grudzień 31
Promocja Vasco

Przy zakupie systemu wentylacji VASCO (rekuperator + kanały EasyFlow) Bramka Vasco WiFi jest dostarczana GRATIS* *oferta specjalna obowiązuje do zamówień złożonych w firmie VASCO Group Sp. z o.o. przez dystrybutorów do dnia 31.12.2019r. Cena katalogowa Bramki Vasco WiFi: 854,00 PLN netto Więcej informacji o bramce: https://remont.biz.pl/rekuperacja-vasco/bramka-vasco-wifi-sterowanie-rekuperatorem-vasco-za-pomoca-smartfona/ Promocja Vasco -…

Dowiedz się więcej »
+ Export Events

Kiedy najlepiej kupować urządzenia grzewcze i sprzęty do domu? Głównie wtedy, gdy dostępne są promocje. Wtedy jest szansa sporo zaoszczędzić. Aktualne promocje można znaleźć na stronach producentów, jak i stronach firm, które zajmują się sprzedażą określonych usług lub produktów. Warto polować na tego typu okazje, ponieważ rabaty są często bardzo korzystne i pozwalają sporo zaoszczędzić. Inwestycja w systemy grzewcze czy klimatyzacyjne jest bardzo droga, dlatego warto korzystać z akcji promocyjnych, dzięki którym te koszty można chociaż minimalnie zmniejszyć.

Scroll Up