Rekuperacja
Rekuperator Vasco seria X
3 stycznia 2018
Co zawiera woda ?
Co zawiera woda ?
5 stycznia 2018
Pokaż wszystkie
Daikin - Agregaty chłodnicze

Daikin - Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze od Daikin

Agregaty chłodnicze marki Daikin powstają przy użyciu innowacyjnych technologii. Zapewniają dzięki temu komfort chłodzenia i ogrzewania, a także odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną, co wpływa na jakość użytkowania systemu.

Wysoka efektywność energetyczna

Agregaty chłodnicze marki Daikin zostały wyposażone w technologię pomp ciepła i inwerterowy system sterowania. Opcjonalnie, w niektórych modelach występuje także odzysk ciepła. Pozwala to na optymalizowanie zużycia energii, jak i zarządzania jednostką. Dzięki wsparciu ze strony pomp ciepła, jest możliwe czerpanie źródeł energii z odnawialnych pokładów. Pozwala to znacznie obniżyć koszty działania systemu, co będzie miało pozytywny wpływ na domowy budżet. Duża wydajność urządzenia nie powoduje generowania szkodliwego dwutlenku węgla. Można zmniejszyć jego emisję nawet o 25%.

Daikin - Agregat chłodniczy

Daikin – Agregat chłodniczy

Niezawodne działanie

Każda jednostka marki Daikin, która trafia na rynek, jest wcześniej bardzo dokładnie testowana. Sprawia to, że nie można narzekać na żaden aspekt działania systemu.

Innowacyjne rozwiązania

Jednostki Daikin są produkowane przy użyciu najnowszych, innowacyjnych technologii. Wszystkie urządzenia są opracowywane w zakładach należących do Daikin. Dzięki temu marka ma możliwość sprawowania ciągłej kontroli nad procesem produkcji.


Ponad 150 opcji do wyboru

Agregaty chłodnicze od Daikin mogą być wyposażane w szereg dodatkowych udogodnień, które będą wpływały na jakość działania systemu i jego pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Może się w nich znaleźć odzysk ciepła, dodatkowa pompa czy szybkie ponowne uruchamianie. Dwoma wiodącymi modelami są:

Daikin - Agregaty chłodzone powietrzem

Daikin – Agregaty chłodzone powietrzem

Agregaty chłodzone powietrzem

( Dane według producenta )

 • Idealne do zastosowań małych, średnich i dużych
 • Instalacja poza pomieszczeniami
 • Efektywność energetyczna
 • Wybierz tylko chłodzenie lub pompę ciepła
 • Wybieraj jednostki wyposażone w technologie sterowania inwerterowego
 • Wybierz sprężarkę typu swing, spiralną lub śrubową

Daikin - Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Daikin – Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

( Dane według producenta )

 • Idealne do zastosowań małych, średnich i dużych
 • Instalacja w pomieszczeniu
 • Wysoka efektywność energetyczna
 • Wybierz tylko chłodzenie lub chłodzenie/tylko ogrzewanie
 • Wybieraj jednostki wyposażone w technologie sterowania inwerterowego
 • Wybierz sprężarkę spiralną, śrubową lub odśrodkową

Obydwa modele sprawdzą się świetnie w małych, średnich i dużych obiektach. Umieszczane są poza pomieszczeniem. Urządzenia odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną. Wyposażone zostały w technologię sterowania inwerterowego. Do wyboru jest sprężarka typu swing, spiralna lub śrubowa.

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany, influencer - specjalista branży budowlano instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym, prowadzący własną firmę budowlaną.Budujesz lub remontujesz dom ? Zapraszam na mojego bloga, przeprowadzę Cię poprzez cały proces budowy Twojego domu, począwszy od planowania, projektu, poprzez budowę a na instalacjach skończywszy. Nasza pasja są następujące działy; ogrzewanie, wentylacja, rekuperacja oraz klimatyzacja. Na mojej stronie dowiesz się dlaczego warto zastosować konkretne rozwiązania budowlane, poznasz nowe urządzenia, znajdziesz obowiązujące cenniki lub katalogi, pobierzesz też projekty, certyfikaty, instrukcje i dokumentacje techniczne. Przeprowadzimy dla Ciebie testy urządzeń takich jak; podgrzewacz c.w.u., kocioł lub piec gazowy lub olejowy, klimatyzator, pompa ciepła oraz rekuperator. Przy okazji też poznasz opinie i oceny użytkowników którzy kupili i użytkują te urządzenia, jeżeli pragniesz to możesz też podzielić się swoją opinią lub zostawić komentarz na naszym blogu. Podpowiemy również gdzie kupić najtaniej urządzenia tak by cena zakupu była jak najbardziej dla Ciebie korzystna, napisz do nas a przygotujemy najlepszą cenę. Natomiast dzięki współpracy ze specjalistami takimi jak; hydraulik, instalator czy serwisant jesteśmy wstanie zaproponować tanio montaż kupionych urządzeń w atrakcyjnych cenach oraz późniejszy ich serwis w następujących miejscowościach Dębica, Pilzno, Ropczyce, Mielec, Tarnów, Jasło, Rzeszów. W pozostałych miejscowościach montaż i serwis za pomocą ekip danego producenta. Nasz wykonawca, serwisant i projektant uczestniczy w corocznych szkoleniach branżowych. Prowadzimy własny autoryzowany sklep, natomiast nasza hurtownia współpracuje bezpośrednio z producentami.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx