Rekuperacja
Rekuperator Vasco seria X
3 stycznia 2018
Co zawiera woda ?
Co zawiera woda ?
5 stycznia 2018
Pokaż wszystkie
Daikin - Agregaty chłodnicze

Daikin - Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze od Daikin

Agregaty chłodnicze marki Daikin powstają przy użyciu innowacyjnych technologii. Zapewniają dzięki temu komfort chłodzenia i ogrzewania, a także odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną, co wpływa na jakość użytkowania systemu.

Wysoka efektywność energetyczna

Agregaty chłodnicze marki Daikin zostały wyposażone w technologię pomp ciepła i inwerterowy system sterowania. Opcjonalnie, w niektórych modelach występuje także odzysk ciepła. Pozwala to na optymalizowanie zużycia energii, jak i zarządzania jednostką. Dzięki wsparciu ze strony pomp ciepła, jest możliwe czerpanie źródeł energii z odnawialnych pokładów. Pozwala to znacznie obniżyć koszty działania systemu, co będzie miało pozytywny wpływ na domowy budżet. Duża wydajność urządzenia nie powoduje generowania szkodliwego dwutlenku węgla. Można zmniejszyć jego emisję nawet o 25%.

Daikin - Agregat chłodniczy

Daikin – Agregat chłodniczy

Niezawodne działanie

Każda jednostka marki Daikin, która trafia na rynek, jest wcześniej bardzo dokładnie testowana. Sprawia to, że nie można narzekać na żaden aspekt działania systemu.

Innowacyjne rozwiązania

Jednostki Daikin są produkowane przy użyciu najnowszych, innowacyjnych technologii. Wszystkie urządzenia są opracowywane w zakładach należących do Daikin. Dzięki temu marka ma możliwość sprawowania ciągłej kontroli nad procesem produkcji.


Ponad 150 opcji do wyboru

Agregaty chłodnicze od Daikin mogą być wyposażane w szereg dodatkowych udogodnień, które będą wpływały na jakość działania systemu i jego pełne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Może się w nich znaleźć odzysk ciepła, dodatkowa pompa czy szybkie ponowne uruchamianie. Dwoma wiodącymi modelami są:

Daikin - Agregaty chłodzone powietrzem

Daikin – Agregaty chłodzone powietrzem

Agregaty chłodzone powietrzem

( Dane według producenta )

 • Idealne do zastosowań małych, średnich i dużych
 • Instalacja poza pomieszczeniami
 • Efektywność energetyczna
 • Wybierz tylko chłodzenie lub pompę ciepła
 • Wybieraj jednostki wyposażone w technologie sterowania inwerterowego
 • Wybierz sprężarkę typu swing, spiralną lub śrubową

Daikin - Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Daikin – Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

Agregaty chłodnicze chłodzone wodą

( Dane według producenta )

 • Idealne do zastosowań małych, średnich i dużych
 • Instalacja w pomieszczeniu
 • Wysoka efektywność energetyczna
 • Wybierz tylko chłodzenie lub chłodzenie/tylko ogrzewanie
 • Wybieraj jednostki wyposażone w technologie sterowania inwerterowego
 • Wybierz sprężarkę spiralną, śrubową lub odśrodkową

Obydwa modele sprawdzą się świetnie w małych, średnich i dużych obiektach. Umieszczane są poza pomieszczeniem. Urządzenia odznaczają się wysoką efektywnością energetyczną. Wyposażone zostały w technologię sterowania inwerterowego. Do wyboru jest sprężarka typu swing, spiralna lub śrubowa.

 


Robert Kucharski
Robert Kucharski
Robert Kucharski – bloger budowlany oraz influencer - specjalista branży budowlano-instalacyjnej, od kilkudziesięciu lat związany z rynkiem budowlanym.Moje publikacje, koncentrujące się na tematyce budownictwa, domu i ogrodu docierają do miliona internautów rocznie. Na moim blogu oferuję czytelnikom kompleksowe poradniki związane z procesem budowy domu, od etapu planowania do finalizacji. Z pasją dzielę się wiedzą na temat ogrzewania, wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji, a także przedstawiam najnowsze cenniki, katalogi, projekty i certyfikaty. Wszystko to, by moje treści były najbardziej wartościowe dla Was.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Podziel się swoją opiniąx