Blauberg Czujniki CO2

BLAUBERG logo

Blauberg Ventilatoren GmbH to firma, która powstała w latach 90. w Monachium. Jej produkty są sprzedawane w ponad 20 krajach na całym świecie. Oferta marki obejmuje urządzenia wentylacji domowej oraz profesjonalne rozwiązania komercyjne.

Wszystkie rozwiązania, jakie proponuje Blauberg powstają przy wykorzystaniu innowacyjnych, nowatorskich technologii z branży wentylacyjnej. Dzięki temu marka jest w stanie dostarczać urządzenia o najwyższych standardach, wykonane w estetyczny i bardzo dopracowany sposób

.
Urządzenia, które produkuje Blauberg Ventilatoren GmbH pobierają mało energii i emitują niski poziom hałasu. Zapewniają poza tym maksymalny komfort, o jaki chodzi każdemu użytkownikowi budynku. Są to rozwiązania dla najbardziej wymagających osób.

Oferta Czujników CO2 firmy BlaubergBlauberg Czujniki CO2

Chcesz skutecznie sprawdzać stężenie dwutlenku węgla w swoich pomieszczeniach? Postaw na produkty oferowane przez firmę Blauberg. Zajmuje się ona produkcją urządzeń wentylacyjnych, ale także czujników CO2. Urządzenia są nowoczesne, skuteczne, bezawaryjne, a przede wszystkim wykonują bardzo precyzyjne pomiary. Wszystko to sprawia, że dzięki nim można mieć pewność, że otrzymamy natychmiast informację o tym, że poziom dwutlenku węgla w pomieszczeniu jest zbyt wysoki. Kontrola będzie w takiej sytuacji pełna.

Marka Blauberg stworzyła czujniki CO2, które spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Wśród propozycji znajdują się takie modele, jak:

  • DP WQ40200
  • DP WQ30600
  • DP WC11200
  • HR-S
  • CD-1/CD-2

Poszczególne modele charakteryzują się zróżnicowanym pomiarem stężenia dwutlenku węgla w powietrzu. Zużywają mało energii podczas swojej pracy, a w dodatku są dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika.